Audi Q7


Něco málo o historii
Audi je nejstarší firma sídlící v Německu zabývající se výrobou vozů známých svým luxusem po celém světě. Charakterizuje ji znak čtyř vzájemně spojených kruhů, které znázorňují společnost DKW, Horch, Wanderer a Audi. Ke spojení této slavné čtyřky došlo na počátku třicátých let minulého století. V posledních letech vyrábí neuvěřitelných jeden a tři čtvrtě milionu vozů ročně.
mokré Audi.jpg
Jako pírko
Konkrétně model Q7 působí lehce a jeho vnitřní vybavení je velice komfortní, ve srovnání s předchozími typy má podstatně větší prostor a dokáže zrychlit do šesti vteřin na sto kilometrů v hodině. Pyšnit se může pohonem všech kol – quattro. Díky tomu má řidič auto za jakýchkoliv okolností pevně v rukou. Tedy pro milovníky rychlých vozů ideální společník. Na novém modelu Q7 se podepsaly dvě desetiletí poznatků ohledně konstrukce, ta je dynamická a efektivní díky lehkosti. K tomu roky výzkumu směřovaly.
Sportovec
Co se týká vzhledu, vozidlo je hladké, oproti předchozím modelům je širší a vyšší, dalo by se svým zevnějškem přirovnat k postavě atleta .
Interiér
Co se týká vnitřního uspořádání, pro cestující se prostor zvětšil, z čehož budou jistě nadšeni, navíc zadní sedadla jsou nastavitelná, větší rodina uvítá možnost sklopení sedadel, kdy pak může ve voze cestovat až sedm lidí. Vybavení vnitřku vozidla je opravdu luxusní, od barevné kůže přes dubové nebo dřevěné obložení až po různé prvky dotvářející celkový dojem interiéru, vše lze uzpůsobit přáním klienta.
audi rs6.jpg
Exteriér
Celkový vzhled modelu umocní lak, ten je té nejvyšší kvality, o tom není třeba pochybovat, stačí si vybrat jen ten správný odstín. Barvy jsou díky pigmentům jasné a odolné.

Jedinou nevýhodou tohoto jinak dokonalého vozu může být jeho cena, která začíná na dvou milionech korun českých. Za kvalitu se prostě platí.