Rubriky
Moto

Nepodceňujte výběr nové kabelky

Výběr Vaší nové kabelky skutečně zaslouží dostatek pozornosti, a to hned z několika hledisek. V první řadě nahlédněte do vašeho šatníku. V něm jistě najdete řadu dalších kabelek, které možná už vyšly z módy, ale vy stále nemáte to srdce se nimi rozloučit. Dále možná objevíte kousky, kterým chybí popruhy, různé části původních zdobných prvků, nebo mají pochroumané zapínání. Po takovéto inventuře dojdete k závěru, že vlastně ani pořádnou kabelku nemáte. Je tedy čas to napravit a pořídit si klasický model, jako je například černá velká kabelka, která Vám vytrhne trn z paty hned v několika ohledech.Její první výhodou je použitý materiál, kterým je pravá kůže z řady Ruga, vyznačující se svojí pevností, což zaručuje i jeho kvalitní prošití, které je navíc zpevněno v bočních částech modelu ozdobnými cvoky ve zlaté barvě.
kabelka černá
Tato kabelka zajišťuje svými rozměry 42x 23×13 centimetrů dostatečný komfort pro její každodenní použití, ať už ji vezmete na pracovní schůzky, setkání s přítelkyněmi, a dokonce do ní můžete cestou domů nakoupit. Díky její černé barvě ji můžete vzít skutečně k většině ostatním barvám, které má oblečení Vašeho šatníku. Tato barva se snese i s barevnou škálou bot, které vlastníte, protože už dávno neplatí pravidlo, že kabelka musí mít stejný odstín, jako obuv. Neméně zanedbatelný je u tohoto produktu i aspekt týkající se údržby, která je velmi jednoduchá. Případné nečistoty prostě otřete vlhkým hadříkem a pokud chcete vaši novou kabelku více hýčkat, jednou za měsíc ji lehce otřete speciálním bezbarvým krémem na kůži.
Detail textura černé kůže

Pokud chcete být originální, nechte si od nás na vybraný model vyrazit Váš monogram, s nímž bude vaše kabelka skutečně jedinečná a nepřehlédnutelná. V naší nabídce naleznete i možnost ozdobení ruční malbou podle vašeho zaslaného návrhu. Proč si tedy nedopřát kabelku, kterou budete mít skutečně pouze Vy?

Rubriky
Moto

Rodinný nebo školní výlet v areálu duhového parku

Chystáte se na výlet do Prahy, ale ještě přesně nevíte, kam půjdete? Máte malé, větší nebo odrostlejší děti, které si vždy rády hrají a dovádějí? Chcete s nimi prožít výjimečný den plný radosti a štěstí? Naše malé ratolesti budou nejspokojenější, když je vezmete tam, kde se jim bude nejvíce líbit a kde by to v našem hlavním městě mohlo být? Přeci v zábavním parku! Ten je plný překvapení! Každý si zde najde oblíbenou činnost a může si vyzkoušet tisíc dalších známých i neznámých variant zábavy, sportování, radosti, štěstí a spokojenosti.

výlet

Běhání, skákání, dovádění, hry, zábava, soutěžení, adrenalin, sportování, vydovádění, odreagování, pohyb, dobrá svačina, jídlo a pití a útočiště na celý den! To vše poskytuje tento mimořádný areál.

Kam v Praze s dětmi je otázka, která často trápí nejenom rodiče, ale také učitele na školním výletě. Nechcete chodit pořád jenom do Zoo, ale chcete poskytnout malým ratolestem pohyb a zároveň zábavu? V tom případě je zde připravený zážitkový areál plný sportovních aktivit, ale také zábavných disciplín.
Už nemusí jenom sedět doma u počítačů nebo u televize či tabletů. Přijďte s nimi prožít výjimečný den plný radost, veselí a pohybu.

Podporujeme ducha, kreativnost, osobnost i zdravý pohyb

Pohyb je pro naše nejmenší velice důležitý. V našem areálu podporujeme jejich osobnost, silného ducha, propojení všech smyslů, vjemů i svalů a celkově zdravý a přínosný pohyb pro jejich tělíčka. Proto se zaměřujeme na různé druhy sportu s odlišnými obtížnostmi.

tým

  1. Tento výlet můžete pojmout jako rodinný a přijet se k nám podívat jako rodiče se svými ratolestmi. Jistě si zde i dospělí najdou něco, co je bude bavit. Vaše ratolesti jistě budou z hraní a dovádění nadšené a budou vám po každé atrakci vyprávět nekonečné příběhy, jak moc si to užily.
  2. Nebo můžete tento typ výletu pojmout jako školní. Paní učitelky jistě budou spokojené, když se jejich třída vrhne zběsile do hry či nějaké akce a nebude sedět jenom ve školní lavici. Park je přizpůsoben na všechny věkové kategorie. Pro všechny ratolesti nejmenší, větší i největší jsou zde připravené hry, disciplíny, soutěže a různé atrakce.

Rubriky
Moto

Dopřejte si pořádné cvičení

Když člověk trpí nadváhou či obezitou, měl by začít něco dělat pro svoje zdraví. Jednou velice důležitou věcí, pokud chcete začít se shazováním kilogramů, je to, že byste se měli začít věnovat nějakému pohybu. Pohyb má dobrý vliv nejen na naše tělo, ale také na naši náladu. Mnohdy se po něm cítíme naprosto skvěle. Věřte tedy tomu, že pohyb by neměl být za žádné situace podceňován.Volba pro každého jedince

Mnozí mají pocit, že cvičení je náročné a nezábavné, mají obavy z chození do posiloven a jiných veřejných míst, protože se stydí za svoje tělo. Jiní nikam nechtějí, protože mají raději klid svého obydlí. Věřte tomu, že cvičit můžete bez problémů i doma, stačí si pořídit nástroje, díky kterým to bude možné. Něco takového tedy zaručeně oceníte.

Vsaďte na to správné řešení

Hodit se Vám toho může podstatně hodně, zajisté by Vám ale mohla mimo jiné také padnout do oka odporová guma na cvičení , díky které pro Vás bude posilování vlastního těla ještě větší zábavou. Věřte tedy tomu, že si přijdete na své a zaručeně Vám tento nástroj pomůže dosáhnout Vaší vysněné postavy. Mnozí si myslí, že cvičení je pouze pro ty, co chtějí zhubnout. Ve skutečnosti to tak ale není.Nástroje pro každého

Ve skutečnosti může cvičit opravdu každý, kdo by chtěl udělat něco pro svoje zdraví. Můžete tak zpevnit svoji postavu a zlepšit si náladu, pohyb má skutečně dobrý vliv na mnoho věcí, tak neváhejte a této skutečnosti využijte. Když si pořídíte domů kvalitní nástroje pro cvičení, výrazně ušetříte za vstupy do posiloven, což se samozřejmě počítá. Proč tedy neudělat něco pro svoje zdraví, a nedopřát si nějaký ten pohyb?