Nepodceňujte výběr nové kabelky

Výběr Vaší nové kabelky skutečně zaslouží dostatek pozornosti, a to hned z několika hledisek. V první řadě nahlédněte do vašeho šatníku. V něm jistě najdete řadu dalších kabelek, které možná už vyšly z módy, ale vy stále nemáte to srdce se nimi rozloučit. Dále možná objevíte kousky, kterým chybí popruhy, různé části původních zdobných prvků, nebo mají pochroumané zapínání. Po takovéto inventuře dojdete k závěru, že vlastně ani pořádnou kabelku nemáte. Je tedy čas to napravit a pořídit si klasický model, jako je například černá velká kabelka, která Vám vytrhne trn z paty hned v několika ohledech.Její první výhodou je použitý materiál, kterým je pravá kůže z řady Ruga, vyznačující se svojí pevností, což zaručuje i jeho kvalitní prošití, které je navíc zpevněno v bočních částech modelu ozdobnými cvoky ve zlaté barvě.
kabelka černá
Tato kabelka zajišťuje svými rozměry 42x 23×13 centimetrů dostatečný komfort pro její každodenní použití, ať už ji vezmete na pracovní schůzky, setkání s přítelkyněmi, a dokonce do ní můžete cestou domů nakoupit. Díky její černé barvě ji můžete vzít skutečně k většině ostatním barvám, které má oblečení Vašeho šatníku. Tato barva se snese i s barevnou škálou bot, které vlastníte, protože už dávno neplatí pravidlo, že kabelka musí mít stejný odstín, jako obuv. Neméně zanedbatelný je u tohoto produktu i aspekt týkající se údržby, která je velmi jednoduchá. Případné nečistoty prostě otřete vlhkým hadříkem a pokud chcete vaši novou kabelku více hýčkat, jednou za měsíc ji lehce otřete speciálním bezbarvým krémem na kůži.
Detail textura černé kůže

Pokud chcete být originální, nechte si od nás na vybraný model vyrazit Váš monogram, s nímž bude vaše kabelka skutečně jedinečná a nepřehlédnutelná. V naší nabídce naleznete i možnost ozdobení ruční malbou podle vašeho zaslaného návrhu. Proč si tedy nedopřát kabelku, kterou budete mít skutečně pouze Vy?