Domácí bazén se správnou chemií

Přijmout vás k tomu, abyste si i vy pořídili na vaši zahradu bazén, ve kterém si budete spokojeně plavat nebo jen tak lenošit, může i pohoda na veřejném koupališti. Je to především čistá a průzračná voda, kterou tolik milujeme a vyhledáváme ji převážně ve veřejných bazénech. Jestli se rozhodnete pro koupi vaší vlastní nádrže, jistě vás bude zajímat i to, jakou chemii k němu vlastně používat.
A tak jako i ostatní vlastníci bazénů nebo provozovatelé koupališť, nic nezkazíte tím, že vsadíte na chlorovou chemii https://www.chlorito.cz/chlorova-chemie, která je v oblibě hlavně díky tomu, že účinkuje.žena v bazénu

NA VÝBĚR Z NĚKOLIKA DRUHŮ

Z její pestré řady produktů si můžete vybírat dle libosti. Hlavní složkou je pochopitelně chlor, který se o vaši vodu postará od základů. Desinfikuje ji, voda s ním získá lepší vzhled a ochrání ji před jejím znečištěním.

  1. V nabídce se můžete rozhlédnout po přípravcích, jakými jsou Chlor šok – pro výraznou aktivaci chlorové složky ve vodě nebo Chlor stop – má za úkol snížit jeho nadměrný výskyt v bazénu. Pro udržení stabilní hladiny chloru vám pomůže chemie Chlor stabil.
  2. Zvolit si můžete i tablety, které se rozpouštějí pomalu a účinně nebo se naopak dopracovat k rychlejšímu účinku díky těm rychlorozpustným.
  3. Zaujat vás může především nabídka multifunkčních tablet, které obsahují hned několik látek pro dosažení jedinečného vzhledu vaší vody. Jsou nimi:
  4. tablety duo
  5. trio tablety
  6. tablety 5v1– jedny z nejvíce účinných na trhunafukovací hračky v bazénu

DLE ČEHO VYBÍRAT?

Pokud vás rozmanitá nabídka chemie potěšila, ale současně i trochu zmátla, je potřeba zjistit, co je pro vaši vodu ta nejlepší volba. Jako první chemii se doporučuje zvolit si přípravek na úpravu pH. Pokud bude jeho hladina v rovnováze, vaše chemie může účinkovat správně a bez problémů.
Nejlepším řešením je zvolit si jedny z dostupných tablet. Výběr záleží pouze na vás. Abyste však věděli, jak na tom stojí chlorová složka ve vodě, musíte zkontrolovat její stav pomocí testeru Cl. Ten vám prozradí, který z dalších účinných chlorových přípravků máte použít na její další zdokonalení.