Rubriky
Peníze

Je tu možnost půjčit si

Po nás lidech chce každou chvíli někdo peníze. Tu máme zaplatit za to, tu za ono, a my tedy platíme a platíme. Dokud máme čím.

Jenže takovou možnost nemáme pochopitelně vždycky. A zatímco někdy zvládáme svoji finanční situaci lehce, protože naše příjmy převyšují naše vydání nebo se těmto aspoň rovnají, jindy se může stát, že už další peníze na další placení k dispozici nemáme. Utratíme třeba všechno, co jsme si vydělali, a pak už není kde brát.

polské zloté

Jenže to, že nám někdy peníze dojdou, není žádná omluva. Někdo nás kvůli takovým problémům třeba může politovat, ale nikdo nás nutnosti platit nezbaví. A my abychom tedy začali https://www.skoladomamil.cz/jak-jsme-zacali horečně přemýšlet o tom, kde na další výdaje vzít.

A napadá vás, k jakému řešení nakonec v takových myšlenkách dospějeme? Určitě ano. Jistě i vám došlo, že se dá v takových chvílích spoléhat už jedině na půjčku. Jenže pak přijde další, a to ještě záludnější otázka, kdo nám vlastně půjčí. A v odpovědi na tu už se často chybuje.

Mnozí lidé se domnívají, že se jim dostane pomoci od banky. Jenže tak tomu v celé řadě případů není. V bankách se sice půjčky určitě nabízejí, ale v tomto případě pouze bonitním žadatelům, u kterých se není třeba obávat problémů se splácením. A tak banky prověřují třeba příjmy nebo registry žadatelů a snaží se odhalit možné potíže. A když je odhalí, žadatele odmítnou.

polské peníze

A kde lidé ve finanční tísni odmítáni nebývají? Co je pro ně i v těžké době pomocníkem?

Je to nebankovní hypotéka Nebankovní hypotéky. Jak je totiž určitě už i vám známo, poskytují se nebankovní hypotéky výměnou za záruku splácení, kterou je tu zástava nemovitosti. Kdo má nemovitost a dá ji do zástavy, dostane od nebankovní společnosti peníze v podobě hypotéky bez problémů. A to je něco, co motivuje právě k tomu, abychom si brali zrovna nebankovní hypotéky. Protože je to tu stoprocentně sázka na jistotu.

Rubriky
Peníze

Žijeme za peníze

Tím, co nám lidem usnadňuje a vlastně i umožňuje vést normální život, jsou v naší době bezesporu peníze. Ty už dnes musíme nevyhnutelně mít, protože kdyby těchto nebylo, nemohli bychom si skoro nic pořídit. A to ani záležitosti, bez nichž my z lidského rodu vůbec nemůžeme obstát. Za peníze se jí a pije, za peníze se bydlí, za peníze se oblékáme, cestujeme… Je sáhodlouhý seznam toho, co děláme a máme díky penězům a co bychom jinak nedělali a neměli.

A tak se prostě peníze musí sehnat. Když je nezískáme, nemůžeme je ani utrácet a něco nám tím pádem chybí. Chodíme tedy do práce, podnikáme, a když už to jinak nejde, pobíráme třeba aspoň nějaké sociální dávky, podporu či důchod. A s tím, co se nám podaří získat, bychom pak měli umět vyžít.

eura drobné

Jenže všichni dobře víme, že nám naše příjmy leckdy nestačí. Nějaké peníze zpravidla dostaneme, ale je jich poněkud nebo třeba i žalostně málo. A pak abychom řešili, jak to zvládnout ve finanční tísni, jak to zařídit, abychom měli aspoň to, co prostě musíme mít. A často to nebývá jednoduché.

A když nakonec dospějeme k poznání, že už to s vlastními příjmy v žádném případě nezvládneme, zbývá už jen jediná možnost. Lze si vzít i půjčku. Která nám sice bude pomáhat jenom po omezenou dobu a pak ji budeme muset vrátit, ale buďme rádi aspoň za to.

eura v řadě

A tak si o půjčku ve složité situaci požádáme. A když si dobře vybereme, dostaneme ji, využijeme a následně ji zvládneme i s úroky i vrátit.

A když si dobře nevybereme? Pak se peněz často ani nedočkáme. Bankovní úředníci nahlédnou do našich registrů dlužníků, porovnají naše reálné příjmy s tím, co od nás očekávají, a když tu něco nesedí, máme prostě smůlu. A takovou smůlu pak často prolomí jenom americká hypotéka bez registru, kterou naštěstí můžeme mít i tehdy, když nejsme dokonalými žadateli. Protože tato se poskytuje daleko benevolentněji a dostanou ji i ti, kdo by jinde žádnou pomoc nedostali.

Rubriky
Peníze

Pozemky znamenají peníze

Když se rozhlížíme kolem sebe, nejednou si ani neuvědomíme, jakou hodnotu má to, co nás obklopuje. Jdeme třeba i naprosto liduprázdnou krajinou, kde není nic než příroda, a ani nás nenapadne, jakou mají třeba i zcela nevyužité a napospas osudu ponechané pozemky cenu. Protože si za ně bezprostředně nikdo nic nekoupí, a tak tyto vypadají na první pohled třeba i naprosto nezajímavě.

Ale když někdy majitelé pozemků nebo jiných nemovitých statků pocítí potřebu mít víc peněz, rázem se ukáže, jak i něco podobného může prospět, jak i kdejaký ten kus půdy dokáže pomoci vyřešit třeba i zdánlivě neřešitelnou situaci.

USA finance

Když totiž lidé nemají momentálně dost peněz, často se rozhodnou, že si ještě nějaké půjčí. A zamíří do banky. Kde jim ale nejednou nevyhoví, protože mají banky přísná pravidla pro poskytování půjček, která nedokážou všichni žadatelé splnit. A pak zbývají často už jenom nebankovní hypotéky, které mohou být dostupné i pro někoho, kdo už by nikde jinde žádnou jinou normální půjčku nedostal. A právě zde se dá získat i hypotéka na pozemek. Což znamená, že tady může člověk nabídnout právě nějakou tu parcelu nebo třeba i jinou nemovitost coby záruku splácení, čímž se vyhne kladení vysokých nároků na jeho příjmy a registry dlužníků.

stočené dolary

Takže i zástava pozemku může zajistit, že člověku ve finanční tísni někde půjčí. A půjčí mu tu třeba i skutečně hodně velké peníze. A to bez ohledu na to, zda je dotyčný potřebuje na nějaké jiné výdaje nebo zda si za ně chce právě nějaký ten kus naší země koupit.

Každopádně tedy mohou takové nemovitosti sehrát důležitou roli. Protože se za ně dají získat peníze, aniž by musel majitel podobné pozemky hned prodávat. Lze si na ně půjčit, a to navíc docela výhodně. A když je tu taková možnost, není divu, že ji lidé využívají. A že jsou s ní obvykle nadmíru spokojeni.

Rubriky
Peníze

U koho si půjčit?

Nemít v dnešní době peníze je nepříjemná věc. Ať už se totiž podíváme kamkoliv, všude si můžeme něco pořídit, ovšem výlučně za peníze, a nalézt pro změnu nějakou bezplatnou nabídku je hodně velké umění. Takže se bez peněz v praktickém životě neobejdeme. Což ale neznamená, že je máme. Naopak – nejednou dojde k tomu, že by se mělo někde platit, jenže už není kde na to vzít.

Je to nepříjemné, ale stává se to. Mnozí z nás vydělávají jenom velice málo, někteří dokonce žijí z ještě nižších dávek, a ani ti, jimž se v tomto ohledu daří skvěle, nejsou ušetřeni rizika, že se někdy vyskytnou výdaje, jež budou nad jejich síly.

jeden cent

A co mají dělat ti, jimž scházejí peníze na něco, co se nedá jednoduše oželet? Takoví lidé se nejednou pokoušejí vyřešit tuto svízelnou situaci půjčkou. Obracejí se na finanční instituce a podávají si zde žádosti. Jenže nejednou neuspějí. Mohou se totiž po svém prověření dovědět, že mají smůlu, protože nejsou bonitní. Tedy nemají tak vysoké příjmy, jak by se to úředníkům líbilo, nemají čisté registry dlužníků či je sužují jiné problémy. A cokoliv z toho může zhatit naději na získání půjčky.

jedno euro

Jenže bez peněz to prostě nejde. A když nepůjčí jedni, musí se to zkoušet někde jinde. A ten, kdo to zkusí u nebankovní společnosti, často uspěje. Protože třeba taková nebankovní hypotéka přijde k duhu leckomu. U té se totiž ani přemrštěné příjmy, ani registry bez záznamů, ani další problematické záležitosti nevyžadují, zde se toleruje kdejaký nedostatek. Hlavní je to, aby měl žadatel nemovitost, kterou by se za půjčené peníze zaručil. A stane-li se tak, může tu žadatel dostat až sedmdesát procent odhadní ceny takové nemovitosti. S tím, že jde o půjčku výhodnou, použitelnou k jakémukoliv účelu a provázenou možností splácet ji po zvládnutelných úrocích třeba i třicet let.

A tak se v nebankovním sektoru pomoc nalézt dá. A to i tehdy, když to jinde vypadá beznadějně.

Rubriky
Peníze

Půjčit si? Ale jak?

Vzít si půjčku, aby člověk udržel v chodu své podnikání, nemusí být vůbec špatné řešení. Může to být rozumnější než se vším praštit, jakmile se jenom trochu přestane dařit. Jenže má-li být taková půjčka skutečným pomocníkem, je nezbytné, aby byla vybrá na a s použitím zdravého rozumu. Každá půjčka je totiž jiná a nesprávná volba by mohla napáchat i víc škod než užitku.domácí finance
Ovšem hypotéka bez registru mezi nebezpečné typy půjček rozhodně nepatří. Právě naopak. Tato dokáže nejednou pomoci i jako ta úplně jediná. A to nejen v případě podnikatelů, kteří už se dostali do natolik vážných problémů, že musí vzít zavděk touto, protože by nikde jinde žádnou jinou podobnou výpomoc nedostali.
Předností tohoto typu půjčky je už i jenom to, že ji získají i lidé ve skutečných nesnázích. Nežádá se tu totiž ani doložení dostatečně vysokých příjmů a dobře vypadajícího daňového přiznání, poskytovatel tu netrvá nezbytně na registrech dlužníků bez sebemenšího záznamu. Což nejednou pomyslně zlomí vaz žadatelům o půjčky bankovní.
Výhodou této půjčky je, že se tu půjčuje proti zástavě nemovitosti, jež se stává zárukou toho, že bude vše náležitě splaceno. Právě kvůli této zástavě tu odpadají výše zmíněné povinnosti, stejně jako se tu dají akceptovat i jiné půjčky, jež už si žadatel vzal, exekuce a podobně.vějíř dolarů
Takže tu stačí jenom vyplnit formulář na webu nebankovní společnosti, poslat několik snímků dotyčné nemovitosti k posouzení a čtyřiadvacet hodin si počkat na rozhodnutí. A když je toto kladné, už stačí jen podepsat smlouvu a peníze jsou nejrychleji, jak jenom to jde, převedeny na dlužníkův účet, odkud je tento může čerpat a investovat je do všeho, co souvisí s jeho podnikáním.
Což je pro mnohé z podnikatelů nejednou ten jediný způsob, jak svou firmu zachránit. A díky právě takové půjčce se nejedna firma udrží nad vodou.

Rubriky
Peníze

Umíte dost dobře psát?

Pokud člověk umí dobře psát, a tím nemám na mysli jenom a pouze znalost písmen a schopnost datlovat na klávesnici, ale i dovednost poskládat text mající hlavu a patu a také úroveň, má to při pořizování si internetové stránky o poznání lehčí. Protože tento si na ni napíše vše, co je mu zapotřebí, a nemusí se za to stydět před nikým z těch, kdo to po něm budou číst. Ale ani on díky této schopnosti ještě nemá vyhráno.
A pokud někdo není slohově nadaný a přesto si svou prezentaci na internetu pořídí, má to vysloveně těžké, protože si s pouhými obrázky vesměs nevystačí a za písemné projevy si ovace nevyslouží.
psaní do zápisníku
Ovšem ani jediný z obou právě zmíněných typů není dokonalý. Každému z nich je přinejmenším čas od času zapotřebí pomoci. A to zejména ve chvíli, kdy se jeho stránka netěší dostatečné návštěvnosti.
Bez náležité propagace se totiž taková opomíjená stránka na internetu vůbec neobejde, stejně jako se jí nezvýší návštěvnost bez jiných záležitostí souvisejících s optimalizací pro internetové vyhledavače. Mezi něž patří třeba i propagace v podobě reklamních a podobných článků.
Aby se těšil ten který web zájmu návštěvníků internetu, je třeba, aby byly kvalitní texty přímo na něm, ale rovněž na webech jiných, kde mají neméně kvalitní články vzbudit zájem právě o jeho návštěvu. A napsat články ideální právě pro tento účel a rozmístit je v síti na ta nejvhodnější místa, to už si žádá kvalifikovanou pomoc. To není jen tak, tady přijde SEO copywriter více než vhod. Protože někdo takový zvládne napsat jak texty pro www stránky, tak i ty pro www stránky se zaměřením na SEO a reklamní sdělení. Umí to a napíše je klidně kdykoliv, pro kohokoliv a o čemkoliv.
Copywriter si totiž vyhledá maximum informací o využití onoho textu, nastuduje si potřebné informace a podle přání klienta vypiluje vše k jeho naprosté spokojenosti.
píšící muž
A potom je vše takové, jaké by to mělo být. Atraktivní pro čtenáře, efektivní z hlediska návštěvnosti. A nikdo se za takové texty nemusí stydět.

Rubriky
Peníze

Každý podnikatel se pomoci dočká

Někteří budoucí podnikatelé mají tak trochu ztížený start. Jestliže se jejich firma bude zabývat například stavebními pracemi, pak budou potřebovat nakoupit celou řadu nezbytných strojů a přístrojů. Pokud se chystají otevřít třeba kavárnu, potom je zařízení přijde na opravdu pěkné peníze. Jak ale získat potřebnou hotovost na všechny tyto záležitosti?

pokladnička

 • Pokud vás napadlo vyřídit si podnikatelský úvěr u banky, pak si to zkuste ještě rozmyslet.
 • Kromě jiných informací po vás budou chtít znát i výši vašeho daňového přiznání.
  • Jenže vy ho máte buď příliš nízké anebo prostě ještě není.

U nebankovního poskytovatele je pro žadatele bez možnosti prokázat se daňovým přiznáním dostatečné výše připraven jeden výhodný finanční produkt. Tím je hypotéka bez doložení příjmu. Už z názvu samotného je jasné, oč tu půjde.

 1. Vše je založeno na zástavě nemovitosti, tudíž budou nějaké detailní informace o vaší osobě podružného charakteru.
 2. Nemusíte se obávat ani toho, že byste byli odmítnuti z důvodu vyššího nebo naopak příliš nízkého věku.

Podmínkou je samozřejmě plnoletost a pak už se věk neřeší.

Finanční pomoc na další cestu

Hypotéku bez doložení příjmu využívají i podnikatelé, jimž firma funguje už delší dobu. Dostali se ale do složitější situace a potřebují pomoc v podobě hotovosti.

 • Zmíněná složitější finanční situace se většinou projeví tím, že nám zanechá záznam v některém z registrů dlužníků.
 • A to je právě překážkou v poskytnutí úvěru u banky.

zisk
Nebankovní hypotéka je i k těmto záležitostem tolerantní. Dostat se do registru je totiž při dnešní složité době velice jednoduché.

 • Stačí, když vám některý odběratel nezaplatí za výrobky nebo služby a problém je na světě.
 • Není z čeho uhradit zdravotní pojištění a záznam je tu.
  • Důsledek?
  • Pro banku jste se stali na několik let nebonitním klientem.

Rubriky
Peníze

Hypotéka bez doložení příjmu

Naše skvělá hypotéka bez doložení příjmů je přesně to nejlepší řešení, tak na nic nečekejte a rozhodněte se ještě hned dneska. Stačí vyplnit dotazník, který najdete na našich internetových stránkách, na kterých je všechno včetně instrukcí a podobně. Budete nadšení a všechno tohle bude skvělé. Připojte se i vy k celé dlouhé řadě našich na maximum spokojených klientů a dopadne to pro vás skvěle, to si pište, protože tohle prostě jinak nejde. Dopadne to skvěle a vy budete na sto procent spokojení.

peníze

Takhle americká hypotéka je neúčelová prakticky, protože ji můžete použít na cokoliv, co se týče bydlení, takže kromě stavby nebo koupi domu tohle můžete vyřešit právě takhle na rekonstrukci nebo na koupi jiných věcí do domácnosti a podobně. Naše hypotéka bez doložení příjmu se vám bude opravdu moc líbit, tak na nic už déle nečekejte a dopadne to naprosto skvěle a geniálně. Vyberte si buď https://slovnik.seznam.cz/en-cz/%3Fq%3Dbu%25C4%258F podnikatelský úvěr, nebo spotřebitelský úvěr. Tohle všechno můžete shrnout do názvu americká hypotéka. Tohle všechno zároveň i s nízkými úroky a podobně. Budete naprosto spokojení.

rozpočet

Luxusní úroky

Tohle všechno je velice důležité a bude se vám to opravdu moc líbit. Vyberte si od nás všechno, co budete chtít a dopadne to dobře. Čím rychleji si tohle všechno sami vyberete, tím to bude rozhodně lepší a pro vás přijatelnější. Smlouvu vám pošleme přes email, takže si ji můžete pěkně v klidu doma přečíst a všechno tohle vyřešíte během chvilky. Bude to pro vás naprosto skvělé a geniální řešení, takže se nebojte a udělejte tohle hned dneska. Rozhodně byste tohle všechno měli udělat, to vám slibujeme, že tohle bude ten správný krok pro vás. Nebojte se a prostě se rozhodněte ještě hned dneska. Čím rychleji uděláte tento krok, tím to bude pro vás lepší. Všechno tohle bude pro vás skvělé a geniální, to si pište.

Rubriky
Peníze

Úvěr založený na férovém jednání

Přemýšlíte o půjčce, ale nejste příliš důvěřiví k bankám? Tato zařízení dnes však už nejsou vaší jedinou možností, právě naopak. Můžete se bez problémů obrátit třeba na nebankovní firmu, která je v tomto ohledu mnohem zajímavější, poněvadž vám nabízí nejenom výhodnější podmínky, ale hlavně taky férový přístup a individuální jednání ke každému klientovi.

peněženka

Největší benefit hypotéky od těchto společností je to, že nebudete muset dokládat svoje příjmy, tak, jako jste zvyklí u bank. Pokud tedy máte nedostatečné příjmy nebo nějaké jiné problémy, tak zde máte mnohem větší šanci získat úvěr než kdekoliv jinde. Pro více informací určitě neváhejte kontaktovat příslušného odborníka, který vám osvětlí, jak to s dokládáním příjmů je, co od vás budou potřebovat a na čem naopak nezáleží.

 • Férové podmínky pro všechny
 • Výhodná úroková sazba
 • Bez nahlížení do registrů
 • Žádné skryté poplatky

Bezúčelový úvěr vhodný přímo pro vás

Velkou výhodou hypotéky bez doložení příjmu je to, že se jedná o takzvaný bezúčelový úvěr, tedy půjčku, kterou budete moci využít dle vlastní libosti. Budete si moci koupit nový domek, investovat do rekonstrukce bytu, splnit si sen a pořídit si vysněné auto nebo se třeba konečně vydat na zaslouženou dovolenou k moři. To, jak s financemi naložíte, je čistě vaše osobní rozhodnutí, které nemůže nikdo soudit ani hodnotit. Zapomeňte tedy na to, že by se vás kdokoliv ptal na to, jak s financemi naložíte, nebo vám dokonce přikazovat, co můžete nebo ne. U nebankovních společnostech naleznete v tomto ohledu naprostou svobodu.

úspory

Nemusíme se však stále bavit o plnění snů. Tento úvěr můžete samozřejmě využít i jinak, například pokud máte nějaké dluhy z dřívějška, tak se od nich konečně můžete odpoutat a jednoduše je splatit. To samé se týká exekuce – pokud jste právě v exekuci, tak toto je ideální příležitost, jak se svého problému zbavit.

Rubriky
Peníze

Družstevní byty

Zlý sen. Vaše bonita není dostatečně vysoká na to, aby vás banka přijala jako klienta pro hypotéční úvěr. Z jakého důvodu se tohle stane? Banky většinou nedávají hypotéky lidem s živnostenským listem, svobodným matkám, nebo lidem, kteří přesáhli věkovou hranici pro hypotéku pro takovou částku. Rovněž banka neposkytuje hypotéky lidem, kteří již jsou zapsaní v registru dlužníků. Pokud se do takovéto situace dostanete, jak si můžete jinak byt pořídit? Existuje ještě jedno řešení.
plné sídliště
Z nějakého důvodu víte, že vám banka neotevře hypotéční úvěr, nebo sami víte, že si ho nemůžete dovolit. Ale také nechcete bydlet v podnájmu. Existuje řešení už od revoluce – na počátku devadesátých let se zrodilo to, čemu dnes říkáme družstevní bydlení. Kdy je vhodné u družstevního bytu uvažovat? Jak probíhá financování a pořízení družstevního bytu?

Když nemáte na zaplacení celé kupní ceny nemovitosti, v tomto případě bytové jednotky.

Jak to funguje?
–          Zaplatíte členský vklad, který se rovná přibližně třiceti procentům ceny bytu
–          Platíte měsíčně předem určenou částku, již nazýváme nájem
–          Nikdo nebude posuzovat věk, váš příjem nebo registr dlužníků
Ve chvíli, kdy formou nájmu, který budete měsíčně odvádět družstvu, splatíte, nemovitost bude automaticky převedena do soukromého vlastnictví, a tedy bude v katastru zapsáno vaše jméno a váš majetek.
financování bydlení
I v této alternativě však musíte mít alespoň část vkladů, která bývá většinou okolotřiceti procent, zaplatit vy sami, ačkoli jsou družstevní byty většinou levnější,. Tím se stáváte členem družstva. Než byt pomocí nájemného splatíte, bude dům i s vaším bytem bude vlastnit bytové družstvo. A i když se eventuálně stanete vlastníky bytu, dům bude pořád vlastnit družstvo, které rozhoduje o tom, zda můžete dát byt do podnájmu, a také o tom, jak vysoké příspěvky budete platit na údržbu a opravu domu a společných nebytových prostor.