Rodinný nebo školní výlet v areálu duhového parku

Chystáte se na výlet do Prahy, ale ještě přesně nevíte, kam půjdete? Máte malé, větší nebo odrostlejší děti, které si vždy rády hrají a dovádějí? Chcete s nimi prožít výjimečný den plný radosti a štěstí? Naše malé ratolesti budou nejspokojenější, když je vezmete tam, kde se jim bude nejvíce líbit a kde by to v našem hlavním městě mohlo být? Přeci v zábavním parku! Ten je plný překvapení! Každý si zde najde oblíbenou činnost a může si vyzkoušet tisíc dalších známých i neznámých variant zábavy, sportování, radosti, štěstí a spokojenosti.

výlet

Běhání, skákání, dovádění, hry, zábava, soutěžení, adrenalin, sportování, vydovádění, odreagování, pohyb, dobrá svačina, jídlo a pití a útočiště na celý den! To vše poskytuje tento mimořádný areál.

Kam v Praze s dětmi je otázka, která často trápí nejenom rodiče, ale také učitele na školním výletě. Nechcete chodit pořád jenom do Zoo, ale chcete poskytnout malým ratolestem pohyb a zároveň zábavu? V tom případě je zde připravený zážitkový areál plný sportovních aktivit, ale také zábavných disciplín.
Už nemusí jenom sedět doma u počítačů nebo u televize či tabletů. Přijďte s nimi prožít výjimečný den plný radost, veselí a pohybu.

Podporujeme ducha, kreativnost, osobnost i zdravý pohyb

Pohyb je pro naše nejmenší velice důležitý. V našem areálu podporujeme jejich osobnost, silného ducha, propojení všech smyslů, vjemů i svalů a celkově zdravý a přínosný pohyb pro jejich tělíčka. Proto se zaměřujeme na různé druhy sportu s odlišnými obtížnostmi.

tým

  1. Tento výlet můžete pojmout jako rodinný a přijet se k nám podívat jako rodiče se svými ratolestmi. Jistě si zde i dospělí najdou něco, co je bude bavit. Vaše ratolesti jistě budou z hraní a dovádění nadšené a budou vám po každé atrakci vyprávět nekonečné příběhy, jak moc si to užily.
  2. Nebo můžete tento typ výletu pojmout jako školní. Paní učitelky jistě budou spokojené, když se jejich třída vrhne zběsile do hry či nějaké akce a nebude sedět jenom ve školní lavici. Park je přizpůsoben na všechny věkové kategorie. Pro všechny ratolesti nejmenší, větší i největší jsou zde připravené hry, disciplíny, soutěže a různé atrakce.