S partnerem do únikové místnosti

Máte po svém boku protějšek, který je s vámi už natolik dlouho, že jste přesvědčeni o tom, že ho znáte jako své boty? Je jasné, že ve vašem životě hraje i velkou roli stereotyp, který váš vztah tak nějak doprovází. Abyste si však udělali pro změnu i jiný program a zapojili do něho i vašeho partnera, je potřeba zkusit něco zcela nového.

zeď lásky

Nepromarněte možnost vzít vaši lásku na místo, na kterém se skutečně projeví to, jak spolu dovedete vycházet a konec konců i spolupracovat. Zavřete se do jedné místnosti, která je proslulá tím, že z ní není vůbec snadné utéct.

Zkouška vztahu i dávka nové zkušenosti

Nemusíte mít právě výročí nebo narozeniny, klidně se pro hru, jakou je ta úniková rozhodněte ze dne na den, kdy budete mít oba volno a čas pro vymýšlení nějakého programu. Escape game Praha vám nabídne pořádnou porci napětí a prověří váš vztah do hloubky. Přesvědčte se o tom sami a vkročte do místnosti, ve které na vás bude čekat řada složitých hlavolamů a otázek, na které budete muset najít správnou odpověď.

hravý rébus

Není to nic nemožného, co nelze vyluštit. Stačí, když budete spolupracovat a hrát hru jako tým, který je na jedné vlně. Vašemu vztahu nová zkušenost a zážitek pouze prospěje a možná se o sobě dozvíte i řadu nových poznatků. Třeba to, jak vám to pálí a jste schopní zachovat chladnou hlavu i v situaci, která je poměrně stresující.

Co vás nemine?

Principem hry je dostat se v uvedeném časovém rozpětí ven. Čekají na vás 2 místnosti, ze kterých si můžete zvolit tu, která vám bude bližší. Neexistuje lehčí a náročnější verze, všechno záleží pouze na vašem selském rozumu a na tom, jak geniálně dokážete přemýšlet nad zpočátku nesmyslnou hádankou a šifrou.

Věřte tomu, že každá odpověď vás posune blíže k tomu, abyste ze hry vyšli jako pár, který si poradí v každé bezvýchodní situaci. Neváhejte si proto dopřát chvilku pro sebe i tímto způsobem, který vás dva ještě více spojí.