Barevné vidění neboli barevné oční linky

Pokud jste si zamilovali rtěnky všech možných barev a odstínů, jistě si oblíbíte i barevné oční linky. Občas je super si pohrát s barvami, a tím opustit komfortní zónu módních diktátů. Letos se pozornost přesunula z barevných rtů na barevné oční linky. A to i přesto, že se mnohé z nás barevným linkám dlouho bránili. Tento rok je nad slunce jasné, že je budeme velmi nutně potřebovat.
dívka v květech

Mnohobarevný svět

Pokud máte pocit, že barevné linky jsou komplikovaná nepatřičná záležitost, pak je třeba si zopakovat několik základních věcí. Barevné oční linky jsou:
v  zábavné
v  hravé
v  neokoukané
v  originální
v  módní
v  trendy
v  sluší všem
Barevné oční linky opravdu všem ženám sluší. Potlačí si pouze najít svojí barvu. Pokud máte pocit, že vám nesedne modrá, zelená, ba ani červená, potom zkuste například linky, které mají barvu nenápadně bílou, zlatou, nebo i žlutou.
šperky pod očima

Kouzlete s barvami

Kouzlo barevných očních linek tkví také v tom, jak si je namalujete. Není vůbec nutné namalovat silnou linku, postačí pouze drobná tenká linka nad horním víčkem oka. Právě ta totiž také:
poutá pozornost
působí jemně
je zajímavá
V tomto trendu už dávno neplatí, že se linky musí kreslit jen těšně nad linii horních řas. Skvěle vypadají také:
ve vnitřním koutku oka
uprostřed horního víčka
pod obočím
dokonce to nemusí být ani linky
Můžete si třeba vytvořit pár barevných teček nad horními řasami, které vypadají skvěle. Barevné oční linky navíc vypadají skvěle k holému make-upu. Postačí tedy bohatě:
v  dokonalá pleť
v  trochu balzámu na rty
v  jemná barevná linka na oči
 
Klidně si i vymyslete vlastní způsoby, jak budete tento trend barevných očních linek nosit. Usaďte se k zrcadlu a vyzkoušejte si, jaké barevné oční linky vám budou nejvíce slušet, protože teď je na čase se zaměřit na oči a i jim dodat trochu netradičních barev.