Bydlete ve svém domě


Stavba domu může být problém, pokud nevíte jak na to. Část lidí se po hlavě vrhá do stavby svépomocí, ale nakonec zjišťují, že to nejspíš nezvládnou. Někdo samozřejmě dům svépomocí dokončí, ale spousta lidí má problém s volným časem, protože stavba domu vám zabere veškerý volný čas. A v případě že nemáte žádné zkušenosti z oborů, které jsou na stavbě domu potřeba, bude vás to stát nejen spoustu času, ale i úsilí a nervů. Postavit dům totiž není jen tak.

Ideální je nechat si postavit dům na klíč, který si můžete vybrat třeba u nás. Nabízíme spoustu typových domů a to jak v provedení zděného domu tak jako dřevostavbu. Někteří klienti preferují dřevostavbu, protože se potřebují rychle přestěhovat. My jim toto dokážeme splnit, protože dřevostavby jsou hotové během několika málo týdnů.

projekt domu

Podívejte se jak bydlí majitelé našich domů
Zajímá vás jak naše domy vypadají v realitě? Na našem webu najdete některé z nich vyfocené zvenku ze všech stran pro vaši lepší představu. Naše domy jsou moderní, a většinou stavíme bungalovy. Ty jsou velice populární, protože většinou jde o přízemní domy, které jsou praktické v mnoha ohledech. Spousta domů najdete na našem webu. Stavíme nejenom pro jednotlivce ale i pro realitní kanceláře a developery, kteří chtějí vybudovat nové čtvrti a chtějí na nich postavit moderní kvalitní domy, které budou skvěle vypadat.

dům a klíč

I vám jej můžeme postavit
Líbí se vám představa že budete za pár týdnů bydlet ve svém vlastním domě? Vyberte si některý z našich typových projektů, který můžeme postavit i vám. Mezi naše klienty patří i některé známé osobnosti, které si vybraly naše nízkoenergetické moderní domy. V každém našem domě najdete tepelné čerpadlo a solární panely, které jsou nezbytným předpokladem pro to, abyste neplatili vysoké náklady za provoz domu. Kontaktujte nás ať můžete bydlet co nejdříve.