Chcete připravit speciální program na některou z vašich oslav? Pozvěte si kouzelníka

V životě připravujeme a prožíváme spoustu různých událostí. https://www.facebook.com/events/121978301849961/ Ať už se jedná o různé oslavy narozenin dětí nebo dospělých, ať už se jedná o oslavy kvůli povýšení, nebo kvůli zvládnutí významné zkoušky… Může jít však také o firemní večírek či oslavu úspěchu v práci. Takových události prožíváme v životě prostě celkem dost.

A nejednou připravujeme určitou oslavu sami. Čeká vás významná oslava narozenin nebo příprava svatby? V tom případě tuto přípravu nepodceňujte. Zkuste vymyslet nejen organizaci celé oslavy, ale vymyslete také program. Zábavný program, který vaše hosty zaručeně ocení.

levandulová barva

Kouzelníkmůže být tou pravou volbou. Děti jej milují, a dospělí jistě taktéž. Možná ne všichni, ale většina ano. Kouzelnické vystoupení probíhá většinou na základě předem připraveného programu. Oslavenec nebo svatebčané jsou samozřejmě v popředí. Na ně se bude kouzlení zaměřovat předně. Jednoduše řečeno, jsou středem pozornosti. Ostatní hosté však také nebudou ošizeni.

Může tak být součástí tzv. doprovodného programu. To znamená, že po hlavním vystoupení, kdy již zábava opět samovolně plyne, navštěvuje hosty a předvádí jim tzv. mikromagii. O co se jedná?

mrštné ruce

Jde o originální a moderní formu kouzel, které se odehrávají opravdu přímo před očima diváků, v jejich bezprostřední blízkosti. Stávají se tak součástí kouzlení. Zapojují se do něj a spolupracují. Snad každý zůstane v údivu. Jde o něco ojedinělého a opravdu tajemného. Vaši hosté budou odcházet s velice intenzivním zážitkem, který je uchvátí.

Pokud však připravujete nějakou společenskou akci, ke které potřebujete moderátora, i na tohle je tento člověk vhodný. Taková akce potřebuje perfektního řečníka, který návštěvníky bude provázet po celou dobu. Měl by to být člověk, který je zábavný, vtipný a profesionální. Jedině pak to bude stát opravdu za to.