Dlouhé šaty

Jsem hodně moderně založená žena, takže mám taky ve skříni opravdu mnoho krásných šatů, které je moc ráda nosím. A to nemluvím o maxi šaty s dlouhým rukávem, protože jsem žena, která moc ráda nosí šaty, a to taky v zimě. A taky mám moc ráda maxi šaty s dlouhým rukávem, jsem ráda, že takové šaty jsou a že jsou taky v mnoha různých barvách. Navíc taky nejsem žádná modelka, takže mě taky velice potěšilo, že nějaký výrobce už taky dbá na to, aby jejich móda byla dostupná i pro silnější ženy s nadváhou. Samozřejmě se ale zase nechci ulehčovat v tom, že jsem obézní.

Šaty nosím moc ráda.

Sice ráda bych shodila svá přebytečná kila, ale nějak bohužel mi to nejde, proto jsem taky ráda, že existují dlouhé maxi šaty s dlouhým rukávem, díky nimiž také mohu skrýt svá nadbytečná kila. Ale znám taky případ, kdy jedna moje kamarádka, která byla těhotná, tak potom už přebytečná kila dobu taky nedala. Bohužel jí to nešlo, byla z toho velice zoufalá a trápilo mě to. A taky moje kamarádka zkouší taky různé diety a taky byla dokonce dvakrát na operaci, ale bohužel kila jí dolů nešla, takže moje kamarádka se s přebytečnými kily smířila a pořídila si taky několik maxi šatů s dlouhým rukávem.

Mám ráda maxi šaty.

A myslím si, že nejdůležitější pro ženu je být, aby byla spokojená, a hlavně vnitřně sama se sebou smířená. Myslím si, že když je žena psychicky v pohodě, tak také vypadá lépe a veselost a sebevědomí jenom z ní sálá. Myslím si, že tohle je pro ženu opravdu hodně důležité. A jakému typu oblečení dáváte největší přednost vy? Schováváte svá přebytečná kila nebo je hrdě nosíte? Je mnoho typů žen s různým vkusem a citem pro módu. Například já jsem si maxi šaty s dlouhým rukávem moc oblíbila a doma jich mám opravdu nespočet. Takže pokud i vy se zajímáte o módu, tak samozřejmě nevynechejte maxi šaty s dlouhým rukávem, které jsou stylové.