Utkejte s dětmi radost!

Vaše dítko stále svrbí prsty, neposedí na jednom místě a s trochou větviček a bláta dokáže hotové divy. Jenže Vám už začínají docházet nápady, čím byste jej ještě mohli zaměstnat, aby Vám za pět minut znovu nekňučelo do ucha, že se nudí. Co jste ale ještě nevyzkoušeli?
Dětský tkalcovský stav je hodně netradiční zábava, která Vás zcela jistě ještě nenapadla! Naveďte své dítko zpátky do dob našich babiček, ať vytvoří něco zcela svého!
nádobka s barevnými voskovkami
Skoncujte jednou pro vždy s hračkami, které stejně brzy skončí nechtěné a dejte jim dárek, se kterým se budou moci skutečně vyřádit. Tkalcovský stav je zcela funkční, takže na něm může vyrábět spoustu krásných věcí – čelenky, náramky a šálky jsou jen zlomkem toho, co se na této interaktivní hračce dá vytvořit.
Naši předkové v horách se tkalcovstvím živili. Přibližte svým dětem rodinnou historii tím, že je samotné necháte vytvořit pracný, ale překrásný výrobek.
Stav je navíc zcela manuální, nevydává žádný zvuk a vydrží! Už žádné další mechanické nesmysly, které celý den jen křičí a nepřinášejí dlouhodobou radost. Dárkem ve formě tkalcovského stavu můžete své dítě nejen naučit manuální práci našich předků, ale také vytvořit úctu k ručně dělaným výrobkům.
žena pracující na tkalcovském stavu
Zatímco Vy tak za nedlouho budete na krku nosit zbrusu novou pruhovanou šálu, Vaše setra bude mít tenhle stylový náramek. A Vaše dítko bude šťastné až na půdu, že vytvořilo něco trvalého pro lidi, které miluje. Neexistuje nic krásnějšího. Je Vám to stále málo?
Přemýšleli jste někdy, co by se asi muselo stát, aby se Vaše ratolesti zvedly od telefonů, notebooků a tabletů? Pokud nemáte zrovna v úmyslu odstřihnout sebe i svou rodinu od elektrického proudu a žít jen o studené vodě a svíčkách, zkuste něco nového!
Přineste domů tento neobvyklý nástroj v podobě tkalcovského stavu, a možná, že i ti nejzatvrzelejší z Vašich řad budou dostatečně zvědavý na to, aby vyšli na průzkum. A co Vy víte, možná, že těch stavů nakonec budete muset pořídit víc!