Oděv si jednoduše půjčte

Vy jste si vážně mysleli, že Vaše jediná milovaná dceruška zůstane navěky věků po Vašem boku? Že nikdy nepozná muže svého srdce? Že se nikdy nevdá a že zůstane doma na ocet? Mysleli jste vůbec někdy na to, že Vaše dcera jednou vyroste, zamiluje se a Vy s tím vůbec nic nezmůžete?

novomanželka

Tak vidíte. A je to tady!
Nehledejte na svém budoucím zeti jen samé hrozné vlastnosti. Hledejte to dobré. A víte, co? Zaměstnejte se přípravou veselky – hostina, oblečení https://www.svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz/, fotograf, svatební dary, nocleh pro svatebčany. Díky těmto povinnostem nebudete muset hloubat nad štěstím své dcery v náruči úplně cizího muže, kterého jste jí notabene nevybrali Vy! Uteklo to, co? A svatební veselí je za dveřmi. To bude zase peněz, říkáte si pod vousy. Ale co. Jednou to přijít muselo.

Začněte tím, na čem můžete ušetřit.
Když už nezmůžete nic se zamilováním své dcery, ukažte se alespoň, jako grand. Vystrojte svatební hostinu, na jakou se do konce života v dobrém vzpomíná. Abyste se zcela nevyždímali ze všech svých úspor, pomůže Vám kupříkladu půjčovna svatebních šatů a šatů společenských. Stejně byste takového slavnostního oděvu neužili při jiných příležitostech. Tak proč byste si jej měli kupovat. Možná ale bude Vaše dcera chtít své svatební šaty uchovat, jako vzpomínku. Tak u nevěsty udělejte výjimku a nechte ušít svatební šaty na míru. Přesně podle jejích představ. Jde přece jenom o jedinou dceru. Tak v tomto případě byste skrblit opravdu neměli. Ale pro rodiče postačí slavnostní oděv půjčený. Tím ušetříte nějakou tu korunu a budete mít peníze, třeba na kočár tažený bělouši. Romantické, viďte? Vaše jediné dítě takovou romantiku ocení!

ženich

Už se smiřujete, viďte?
Není to nic snadného předávat svou dceru do rukou nějakého floutka, do kterého se dcera zbláznila. Ale co když ten chlapec takový floutek není. Vždyť Vás o její ruku požádal. Jen si vzpomeňte na svá mladá léta, když jste se zamilovali do své partnerky. Ono to nebude tak horké, viďte? Když už začínáte přemýšlet o organizaci svatby, znamená to, že přijímáte novou životní situaci. A to je moc dobře!