Snižování váhy i v časovém presu

Média nás stále pošťuchují k tomu, abychom pochybovali o svém vzhledu, a především pak o své váze. Někdy však není od věci pár kilogramů shodit, abychom se cítili lépe. Na trhu je však nepřeberné množství diet, a než bychom si načetli veškeré materiály, navštívili několik poradců, a pak trávili hodiny běháním po obchodech, raději se dietě vyhneme. To však není vůbec nutné, pokud víte, kam zacílit. Už jste slyšeli o krabičkové dietě https://www.bmikalkulacka.cz/krabickova-dieta?

měření jídla

Krabičková dieta

Krabičková dieta je systém, při němž jíte dle plánovaného jídelníčku, a to tak, že máte jídla na několik dní již předem přichystané v krabičkách, a stačí je pouze sníst. Jídelníček se pak uspořádá tak, aby v něm nechyběly potřebné živiny, a obsahoval přesně takový počet kalorií, jaký je pro vás ideální. Zde existují tři možnosti.

Krabičková dieta s rozvozem

Mnoho firem nabízí rozvoz krabičkové diety, a tak jistě najdete jednu takovou i ve svém okolí. Princip je jednoduchý. Zvolíte si svůj dietní plán, a dle něj vám budou vozit jídla, která budou připravená na míru. Můžete si vybírat z dietních balíčků které jsou pro sportovce, redukční diety, pro kojící ženy, či třeba pro alergiky, nebo vegetariány. Dále si pak vyberete velikost balíčku, a to zda chcete dostávat 2, 3, či pět chodů denně. Tato dieta je velmi populární proto, že nemusíte běhat po obchodě, shánět potraviny, ani se vyznat v systému zdravé výživy. Pouze objednáte, a daná firma vám již hotové jídlo přiveze na dresu, kterou si zvolíte. Snad jedinou nevýhodou pak je právě vyšší cena.

krejčovský metr na váze

Krabičková dieta domácí

Tato krabičková dieta funguje tak, že si jídla připravujete sami. Jídelníček si pak můžete nechat navrhnout přímo odborníkem na zdravou výživu, a jídla si připravit i na týden dopředu, takže je pak pouze vytáhnete, a sníte. Je to rozhodně levnější varianta, avšak zase náročnější, co se času týče.

Krabičková dieta instantní

A pak je tu ještě něco mezi oběma zvýšenými dietními systémy. Jedná se o jídla, která si objednáte na určitou dobu, a přijdou vám ve formě instantní, tedy v prášku. Jedná se o cenově dostupnější formu než-li je ta s dovozem, ale o něco dražší, než ta domácí. Časově je tato dieta celkem nenáročná.