Kožený pánský opasek je stylový a pevný

Kožený pánský opasek můžete nosit úplně ke všemu. Tedy pochopitelně si jím nebudete v pase stahovat domácí tepláky, ale máme na mysli upínání kalhot různého střihu, délky, velikosti, materiálu a stylu. Kůže vykazuje jednu podstatnou výhodu, je totiž velmi pevná a stěží vám opasek praskne při běžném nošení. To spíš vám praskne šev, nebo se roztrhne látka kalhot, než aby vás zklamal kožený pánský opasek.

kožený opasek

Kůže je materiál, který se osvědčil již v minulosti a kožené oděvy a obuv se také honosí velkou trvanlivostí a životností. Můžete sice namítat, že kvůli tomu musí zahynout zvířata násilnou smrtí, což je shodný argument veganů a vegetariánů, ovšem zvířecí kožky lze využít i ze zvířat, která opustila tento svět smrtí přirozenou, v důsledku stáří.

kalhoty s opaskem

Proč tedy dát přednost opasku z kůže?

Bude pěkný – výrobky ze zvířecí kůže krásně vypadají, mají zemitou barvu a působí přirozeně, pokud je ovšem nenecháte obarvit na černo. Můžete je kombinovat se všemi pastelovými barvami, kde spolu navzájem úžasně kontrastují.

Nebude se vyvlíkat – některé opasky se zubatou přezkou se mohou posouvat a být poměrně nepraktické, u pásků z kůže je systém dírek naopak velmi spolehlivý. Je to osvědčená záležitost a málokomu se stane, že by se otvor natolik zvětšil, že by bylo nutné opasek vyhodit. Kůže si zachovává svou odolnost i u poměrně velmi namáhaných otvorů.

Můžete jej použít na více místech – jeden pásek lze měnit mezi více kalhotami, protože vzhled kožených výrobků je velmi dobře slučitelný s jinými materiály.

Hodí se i na krátké kalhoty pro sport či outdoor – kožené opasky vám nebudou bránit ve sportování ani v turistice, cyklistice či na dovolené. Mohou vám dělat společnost ve vysokohorském terénu, stejně jako u moře. Kůže snese i krátkodobé https://www.srovnejto.cz/kratkodobe-cestovni-pojisteni/ působení vody a vlhkosti, pouze byste se měli o kožené výrobky patřičně starat.