Zvyšte si šance při žádosti o vyšší plat a bohaťte svůj CV o nové znalosti

Po škole, ať už to byly učňovské zkoušky, maturita nebo státnice, většina z nás tvrdí, jak se studiem skončila. Ovšem uběhne pár let, nebo třeba jen měsíců, a už si říkáme, že bychom se chtěli rozvíjet, zjišťovat nové informace, učit se novým věcem. Je jasné, že vás znovu neláká počítání vzorečků ve fyzice nebo učení se chemické tabulky prvků v chemii. V dnešní době, kdy lze na internetu sehnat opravdu cokoli, na co si vzpomenete, není problém zaplatit si různé kurzy, které se týkají nejen aktivity podle vašich představ, ale také jsou dobrovolné a tudíž se jim můžete věnovat, jak intenzivně chcete.  Můžete si vybrat mezi placenými kurzy a kurzy zdarma. Ty placené vám na závěr velmi často vystaví certifikát o úspěšném absolvování.
žena a knihy
Vedle kursů užitečných spíše pro osobní život, jako kurzy vaření, kreslení, vyšívání, existují i online kurzy, jinak známé také jako MOOC, což je zkratka Massive Online Open Courses. Tyto kurzy představují způsob vzdělávání, kdy univerzita, ve velkém případě jsou to velmi prestižní světové univerzity, připraví studijní materiály a online přednášky. Zájemci o kurz se nejdříve s cílem obsahu seznámí a následně se mohou přihlásit k jeho absolvování. Absolvování takového kurzu zahrnuje nejen studium navrhovaných matriálů, ale také zhlédnutí videozáznamů a přednášek či luštění kvízů.
onilne učení
Jednou nevýhodou je, že spousta kurzů, jelikož jsou realizovány zahraničními univerzitami, jsou v angličtině. Tudíž předpokládají znalost jazyka. Ovšem pro ty, kteří neplývají znalostí angličtiny, je stále velmi široký výběr takovýchto kurzů v českém jazyce.
sešit a pero
Začněte se vzděláváním ihned. Vyhledejte si správný kurz pro vás a obohaťte nejen své vědomosti, ale i šanci lepšího uplatnění na pracovním trhu. Kurz, který můžete absolvovat doma s kávou a koláčem a ještě si tím zvýšit kredit pro své potencionální zaměstnavatele? To už stojí za zvážení.