Letní osvěžení

Blíží se léto a s ním dodržování pitného režimu. Pokud chceme, aby naše tělo fungovalo správně a byli jsme zdravý, tak je důležité pít. Tělo totiž zaplavují toxiny a různé škodlivé látky z vnějšího prostředí. O odbourávání těchto látek se starají ledviny, které fungují jako filtr. Aby správně filtrovaly, tak je potřeba dostatek tekutin. Řekněme, že nejlepší volbou je čistá voda z kohoutku, tedy pokud ji zbavíme chlóru, popřípadě si koupíme balenou vodu z kvalitních zdrojů. Pro ty z nás kdo má rád sladké pití, tak jsou tu šťávy. Ty, které jsou dostupné v běžných obchodních řetězcích obsahují zbytečně moc přidaných cukrů a radši ani nemluvím o těch dalších přidaných škodlivinách.

zázvorový nápoj

Proto pokud už saháme po sladkém pití, tak je na místě zvolit variantu, která neuškodí tělu. Takových výrobků nalezneme spousty. Například zdravé domácí sirupy. Přijde mi to jako dobrá volba. Nezatěžujeme tím organismus a ještě přispějeme k lepší imunitě. Třeba sirup z arónie má hned několik blahodárných účinků. Mezi ně řadíme snižování hladinu cholesterolu v krvi, podpora jaterních funkcí nebo napomáhá ke správné funkci štítné žlázy a mnoho dalších. Tyto bio sirupy jsou vhodné na domácí limonády, které nás v letních dnech ochladí.

domácí limonáda

Když jdu někam do restaurace, tak si ráda dávám takovéto nápoje. Jediné mínus je, že si přesně nevyberu ten sirup. Proto existuje náš web, kde si můžeme vybrat hned z několika druhů lahodných sirupů. A hlavně tyto sirupy mají tu výhodu, že je můžeme využít jak do nápojů, tak jako ochucení například lívanců, palačinek nebo ovesné kaše. Další výhoda je, že jsou z ekologického zemědělství. Tím pádem se nemusíme bát, že by produkty obsažené ve finálním výrobku byli nadupané chemikáliemi. Takže si udělejte zásobu těchto lahodných bio sirupů a buďte zdravý a užívejte si letních dní s tímto osvěžujícím nápojem.